slider image 1 slider image 2 slider image 3 slider image 4 slider image 5

BLACHARSTWO

Zarysowanie, stłuczka lub wypadek?

Z Twojej winy lub nie. Przyjedź wycenimy naprawę i tak szybko jak to możliwe przystąpimy do naprawy. Małe uszkodzenia naprawiamy dość szybko na większe często trzeba niestety trochę poczekać. Ale podobno dłużej pamięta się dobrze wykonaną naprawę niż czas oczekiwania i wydane pieniądze. A ponieważ większość naszych klientów pochodzi z polecenia wydaje się to potwierdzać tą zasadę.

Przy naprawach blacharskich stosujemy urządzenia nieprzegrzewające blachy co znacznie opóźnia występowanie korozji.

Często pomagamy klientom posiadającym starsze samochody i dość mocno skorodowane. By uczynić taką naprawę opłacalną tak żeby nie przewyższyła wartości rynkowej starego auta dorabiamy blachy na miejscu pod konkretny element obniżając w ten sposób koszt końcowy. Z założenia nie odrzucamy żadnego nawet trudnego przypadku. W skrajnych przypadkach przy usuwaniu rdzy posługujemy się piaskowaniem. Wszystko po to byś mógł się dłużej cieszyć swoim ulubionym autem.

LAKIERNICTWO

Stosujemy sprawdzone od lat produkty i zabezpieczenia. Pilnujemy czasu potrzebnego do wyschnięcia poszczególnych warstw. Nic nie przyspieszamy w sztuczny sposób. Nasze lakiery nie żółkną kilka dni po lakierowaniu!

Ponieważ lakierowanie to nasza pasja wykonujemy również nietypowe zlecenia jak lakierowanie brokatem, z użyciem różnych ziarn, baza w kilku kolorach, RAPTOR (off-road) również w kilku kolorach... Jesteśmy otwarci na wszelkie inne pomysły i projekty.

Sprawdź na co może liczyć Twój samochód.

WULKANIZACJA

Naprawimy każdą oponę osobową i dostawczą, której uszkodzenie nie dyskwalifikuję z dalszego bezpiecznego użytkowania włącznie z wulkanizowaniem na gorąco.

MECHANIKA

Zawsze w pierwszej kolejności staramy się naprawić to co się da naprawić choć czasem inni twierdżą że naprawić się nie da i chcą wymieniać na nowe. W ten sposób oszczędzamy pieniądze klienta.

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO

Jeśli zdarzyło Ci się uszkodzić lakier, zderzak lub blachę dla nas to nie problem. Blachę wyciągniemy spotterem, zderzak zgrzejemy zgrzewarką a lakier polakierujemy jeszcze raz.

PRANIE TAPICERKI

Tapicerkę pierzemy odkurzaczem Karcher w sposób ekstrakcyjny.

NIETYPOWE MODYFIKACJE

Masz ciekawy pomysł i nie wiesz czy ktoś jest w stnie go wykonć? A może potrzebujesz przygotować samochód na WRAK RACE? Zgłoś się do nas..